English

„What comes next?” to trzy kompozycje będące fragmentem rocznej twórczości zespołu State Urge.

  1. Time Rush
  2. Illusion
  3. All I Need

Każdy z nas o każdym z tych utworów mógłby pisać dużo i rozwlekle. Pozostawiamy jednak ocenę i interpretację całkowicie w kwestii słuchacza.

Album został nagrany w Gdyńskim studio Sound Great Promotion na przełomie marca i kwietnia 2012 roku.
Nagrania zrealizował Jan Galbas.
Miks oraz mastering to dzieło Kuby Mańkowskiego (2,3) oraz Adama Kaufholda (1).
Tym samym dziękujemy im za wspólną pracę.

Muzyka oraz teksty: State Urge

Skąd pomysł na tytuł? 

Odpowiedź jest prosta. „What comes next?” czyli „Co przyjdzie później?” to pytanie retoryczne postawione przez nas w celu podkreślenia jak bardzo ważny i jednocześnie przejściowy jest ten album. Nie ukrywamy, że wiążemy duże nadzieje w kwestii dalszych losów naszej grupy (jesteśmy w końcu „ambitnymi młodymi ludźmi” ;) ) i mamy świadomość, że każdy kolejny album powinien być coraz lepszy. My jednak staramy się patrzeć z chłodną perspektywą i wierzymy, że kolejnym wydawnictwem jakim Was zaskoczymy będzie pełna płyta, którą wydamy na podwalinach tej i poprzedniej EPki.

Dlaczego tak krótko?

Odpowiedź jest prosta i prawdopodobnie zrozumiała dla każdego, kto o finansach tzw. „młodych zespołów” wie cokolwiek :) EPka w całości powstała prywatnym nakładem zespołu. Jak powszechnie wiadomo, do wyprodukowania i wydania płyty potrzebne są środki, które nie rosną ani na drzewach ani na salach koncertowych (niestety). Jeśli więc podoba Ci się nasza twórczość i chciał(a)byś usłyszeć i zobaczyć więcej – kup proszę płytkę, pomóż nam wypromować naszą muzykę, pomóż nam znaleźć sponsora. Obiecujemy, że nie zmarnujemy Waszego zaufania.

Poniżej kilka opinii i recenzji:

Za wszystkie bardzo dziękujemy i prosimy o więcej opinii od wszystkich słuchaczy :)

Jak zdobyć płytkę? 
W tej chwili nie ma niestety takiej możliwości.

Materiał z płyty ‚What Comes Next?’ obecny jest w całości na naszej debiutanckiej płycie „White Rock Experience” (wyd. Lynx Music) – zachęcamy więc do jej zakupu.

Wygląda więc na to, że płyta „What Comes Next?” otrzymuje wartość kolekcjonerską, ponieważ w najbliższym czasie nie planujemy jej reedycji.

 

Dziękujemy!